Vaše časté otázky

Časté otázky k výrobe svadobných oznámení a ostatných tlačovín.

Budem mať možnosť vidieť, ako budú oznámenia vyzerať pred tlačou?

Po prijatí objednávky Vám zašleme náhľady na schválenie a kontrolu. Tlač svadobných oznámení a iných tlačovín sa začne až po schválení návrhov. Náhľad, ktorý Vám zašleme, bude obsahovať Vaše informácie, ako sú mená, text. Po schválení oznámenia budeme ihneď pokračovať s tlačou, a ďalšie zmeny nie sú možné.

Je pozvánka súčasťou ceny oznámenia?

Nie, pozvánka nie je zahrnutá v cene oznámenia. Pozvánky sa objednávajú samostatne. Nie každý zasiela oznámenie všetkým hosťom, a preto nemusí mať rovnaký počet oznámení a pozvánok.

Je obálka zahrnutá v cene oznámenia?

Obálka nie je zahrnutá v cene oznámenia. Podobne ako pri pozvánkach, nie každý potrebuje obálky. V ponuke máme klasické biele obálky, farebné obálky obálky – krémové, zelené, modré červené, bordové, metalické a špeciálne obálky rozmerovo prispôsobené k oznámeniam.

Chceli by ste vedieť, aká bude lehota dodania?

Minimálna lehota dodania je 7-10 pracovných dní od konečného schválenia grafických návrhov.

Chceli by sme mať inú farbu oznámenia, ako je uvedená. Je to možné?

Grafické úpravy, vrátane zmeny farby alebo detailov grafiky, sú v určitej miere možné. Možnosť úprav závisí od typu oznámenia a požadovanej zmeny, je potrebné to prekonzultovať pri objednávaní.

Chceli by sme mať ostatné tlačoviny v rovnakom štýle. Ako ich môžeme objednať?

Ak chcete objednať ostatné tlačoviny v rovnakom štýle ako svadobné oznámenie a pozvánky, stačí to uviesť pri objednaní a spracujeme Vám grafický návrh.

Ako môžem uskutočniť platbu za objednávku?

Vyrobené svadobné oznámenia posielame na dobierku alebo platbu môžete uskutočniť bankovým prevodom.

Môžem objednať oznámenia a pozvánky teraz a ostatné tlačoviny neskôr?

Samozrejme, môžete. Výrobu tlačovín môžete rozdeliť do niekoľkých objednávok – dvoch, troch… Menovky, jedálny lístok, etikety na stoly alebo čísla stolov môžete objednať, až keď budete mať hotový zoznam hostí a počty stolov, menu a ostatné detaily. Je však dôležité zabezpečiť si dostatočný čas pre prípravu náhľadov, ich kontrolu a schválenie objednávky. Odporúčame objednávať najneskôr dva týždne pred dátumom svadby.

Nenašli sme tlačoviny, ktoré potrebujeme, alebo správny rozmer. Je možné vyrobiť iné tlačoviny, ktoré nie sú uvedené na stránke?

Ak hľadáte konkrétny rozmer tlačovín, ktorý nie je dostupný, alebo ak potrebujete iné tlačoviny, ktoré nie sú uvedené na našej stránke, kontaktujte nás. Je možné vyrobiť ľubovoľné tlačoviny.

Je možné vyrobiť svadobné oznámenia a tlačoviny podľa vlastného návrhu?

Áno je to možné. Hotovú grafiku nám pošlite v pdf formáte s textami v krivkách , v programe v ktorom ste robili grafiku, alebo v rastroch v dostatočnej kvalite na tlač ( min. 300 dpi ). V prípade záujmu vám zašleme odkaz na databázu obrázkov a grafík, ktoré môžete použiť pri tvorbe grafík vaších svadobných tlačovín.

Chceli by sme iné písmo na menovky alebo na oznámenie. Je to možné?

Zmena textu, vrátane písma a jeho farby, je zahrnutá v cene oznámenia. Ak chcete zmeniť písmo, uveďte to v poznámke pri vytváraní objednávky. Ideálne je tiež uviesť názov fontu, ak ho poznáte, alebo vám môžeme zaslať linky s databázami fontov.

Chceli by sme menovky bez uvedených mien alebo menovky s menami a niekoľko bez mien. Je to možné?

Áno, to nie je problém. Ak neposkytnete zoznam mien pri objednávke menoviek, vytlačíme menovky vo Vašom štýle bez mien. Ak chcete nejaké menovky s menami a niekoľko prázdnych, jednoducho uvádzajte počet menoviek, ktoré majú ostať bez mien.

Aký minimálny počet oznámení sa dá objednať?

Minimálny počet pri objednávaní svadobných oznámení je 20 ks.

Chceli by sme mať vytlačené svadobné oznámenia v inom jazyku. Je to možné?

Samozrejme, nie je problém vytlačiť texty na oznámení v inom jazyku. Po zaslaní textov Vám pošleme grafický návrh a výroba začne po schválení návrhu.

Je možné vyrobiť svadobné oznámenie a doplnky podľa fotky z internetu?

Áno je možné vyhotoviť grafiku v podobnom štýle. Obrázok použitý na Vami zaslanej grafike pravdepodobne nebude možné použiť na tlač, preto máme k dispozícii databázu s tisícami grafík a obrázkov, kde máme zaplatené predplatné. Tam si môžte vybrať obrázok, ktorý sa vám bude páčiť. Keď nájdete vyhovujúcu grafiku stačí keď nám pošlete link a Váš text a my Vám spracujeme grafický návrh.